Zaufaj doświadczeniu Generalny wykonawca inwestycji budowlanych

Generalne wykonawstwo robót budowlanych
Sprzątanie i dezynfekcja

Dezynfekcja i odkażanie

- Pomieszczenia mieszkalne i usługowe do 100 m2
- Hale, pomieszczenia mieszkalne i usługowe powyżej 100 m2
- Samochody osobowe, busy i autobusy

Zamgławianie wewnątrz pomieszczeń wykonujemy za pomocą niewielkiego urządzenia wytwarzającego mgłę pod wpływem temperatury przy użyciu specjalistycznej odzieży ochronnej. Do zamgławiania stosujemy środki o udokumentowanej skuteczności w zwalczaniu i zapobieganiu ognisk groźnych chorób (w tym preparatów rekomendowanych do zwalczania koronawirusa SARS-CoV-2 przez Międzynarodową Federację Farmaceutyczną oraz zgodnie z wytycznymi Sanepidu – Virocid w stężeniu 2,5%, Peroksol lub Silver Flash zawierające nadtlenek wodoru – w stężeniu min. 0,5%), które są bezpieczne dla ludzi, zwierząt i środowiska.

Zamgławianie zewnętrzne wykonujemy za pomocą profesjonalnego zamgławiacza termicznego przy użyciu specjalistycznej odzieży ochronnej. Dzięki tej metodzie jesteśmy w stanie zdezynfekować duże powierzchnie zewnętrzne (parkingi, ławki, place zabaw, przystanki, podjazdy, itp.) w stosunkowo krótkim czasie.
Do zamgławiania stosujemy wyłącznie środki o udokumentowanej skuteczności w zwalczaniu i zapobieganiu ognisk groźnych chorób, w tym preparaty rekomendowane do zwalczania koronawirusa SARS-CoV-2 przez Międzynarodową Federację Farmaceutyczną oraz zgodnie z wytycznymi Sanepidu, min. Peroksol zawierający nadtlenek wodoru, Virocid (oba środki w rekomendowanym stężeniu są w pełni bezpieczne dla ludzi, zwierząt i środowiska), Sterinox zawierający kwas nadoctowy oraz nadtlenek wodoru (bardzo skuteczny preparat biobójczy używanym min. do dezynfekcji w przemyśle spożywczym). Ponadto do zamgławiania zewnętrznego stosujemy również podchloryn sodu.

Dzięki zastosowaniu myjki podgrzewającej wodę do 60st. Celsjusza osiągamy naturalny efekt zarówno mycia, jaki i odkażania terenów wielkopowierzchniowych zewnętrznych, hal i magazynów w sposób zupełnie obojętny dla środowiska. Drobnoustroje niszczone są za pomocą wysokiej temperatury, czyli w najbardziej naturalny sposób!

Ręczne odkażanie powierzchni polega na nanoszeniu na blaty, biurka, klamki, poręcze itp. 70% roztworu alkoholu etylowego, który skutecznie eliminuje niebezpieczne drobnoustroje. Ponadto meble tapicerskie, dywany itp. odkażamy za pomocą ręcznej myjki parowej.

- Pomieszczenia mieszkalne i usługowe do 100 m2
- Hale, pomieszczenia mieszkalne i usługowe powyżej 100 m2
- Samochody osobowe, busy i autobusy

Ozonowanie jest niezwykle skuteczne nie tylko w przypadku odkażania, ale również usuwania nieprzyjemnych zapachów np. dymu tytoniowego, stęchlizny, itp. Ozonowanie wykonujemy profesjonalnym ozonatorem polskiej produkcji używając specjalistycznej odzieży ochronnej oraz mierników poziomu stężenia ozonu.

UWAGA! Do każdego zlecenia wykonujemy szczegółowe obliczenia dotyczące stężenia ozonu potrzebnego do efektywnego odkażenia i oczyszczenia poszczególnych powierzchni. Tylko w ten sposób mają państwo gwarancję, iż proces ozonowania jest skuteczny. Niestety, ozonowanie stało się w ostatnim czasie niezwykle popularne wśród amatorskich firm, które jednak zupełnie nie rozumieją procesu ozonowania oraz nie mają doświadczenia w jego wykonywaniu, wskutek czego usługa jest nie tylko nieefektywna, ale często także szkodliwa.

Każde zlecenie wycenimy indywidualnie.

Zapraszamy do kontaktu:
Sylwia Witasik – tel. 502 392 421, e-mail: sylwia.witasik@concrete.biz.pl
Ewa Lendzion – tel. 518 822 231, e-mail: ewa.lendzion@concrete.biz.pl

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.